آنچه که مسلم است حضرت امام ‌ای، امام مسلمین جهان و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در فرمایشاتشان به مناسبت‌های مختلف حول محور انتخابات در درجۀ اول تأکید زیادی بر حضور عمومی و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی داشته‌اند.

ایشان در نخستین روز از سال جاری در حرم مطهر رضوی فرمودند: امام بزرگوار مردم‌سالاری دینی را که همان جمهوری اسلامی است، وارد میدان کرد و ملّتها را و خواص را در همه‌ی امکنه­‌ی عالم، در همه‌ی کشورهای دنیا مجذوب خود کرد.

مقام معظم رهبری بیان داشتند: این مردم­‌سالاری دینی متّکی است به انتخابات و باید در انتخابات واقعاً ملّت ایران بدرخشد. آنچه من عرض میکنم و در درجه‌ی اوّل برای این حقیر مهم است، شرکت عمومی در انتخابات است و [اینکه] همه‌ی آحادی که میتوانند رأی بدهند و مشمول قانونند وارد انتخابات بشوند و انتخابات را پُرشور کنند؛ این اوّلین خواسته و مهم­ترین خواسته‌ی ما است.

خاطرات بچه های دهه 60

ای کاش خبرنگاری برای تبریک گفتن داشتیم

همکاری آرمان انابد با مرکز نیکوکاری علی ابن ابی طالب شهر انابد

انتخابات ,همه‌ی ,دینی ,است، ,حضور ,حداکثری ,در انتخابات ,در همه‌ی ,بدرخشد آنچه ,آنچه من ,من عرض

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی امام حسین(ع) زاهدان blog صفحه شیما سهرابی پرینت ارزان اطلاعات عمومی طراحی وب سایت Things that stop you dreaming نجوایِ بی پروا خرید دستگاه حضور و غیاب چه ضرورتی دارد؟ سلاح گرم